برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۹۹/۹/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» قالی گل برجسته کاشان

قالی گل برجسته

فرش ماشینی گل برجسته کاشان
قالی های ماشینی برجسته کاشان
با بافت جدید از مجموعه فرش های دستبافت گونه ماشینی واقعی هستند. قالی ماشینی گل برجسته با طرح های سنتی و نقشه های فرش دستباف بافت می شود و برای زیبایی منازل و ایجاد آرامش محیط زندگی بهترین گزینه می باشند.
این محصولات بسیار زیبا در انواع فرش 1000 شانه گل برجسته تراکم 3000 و فرش 1200 شانه گل برجسته تراکم 3600 تولید می شوند. فرش های ممتاز برجسته کاشان به دلیل دوام بالا و قیمت مناسب تر از فرش اصیل دستباف با تمامی سلایق و فرهنگ های اجتمامی تطابق دارند و اغلب افراد پس از دیدن طرح و نقوش فرش گل برجسته تمایل به خرید پیدا می کنند.

برای بافت قالی های دستبافگونه گل برجسته 1200 شانه و حتی فرش های 1000 شانه گل برجسته درجه یک کاشان از سه نوع نخ تارر و پود و نخ خاب استفاده می گردد. نخ خاب فرش گل برجسته همان نخ رویی سطح فرش است که مشاهده آن برای همگان میسر است. الیاف تار و پود فرش برجسته نیز همان الیافی هستند که نخ خاب را نگه می دارند و بیشتر از جنس پنبه می باشند. نخ خاب از اصلی ترین اجزای فرش های گل برجسته می باشد زیرا حدود هشتاد در صد از وزن فرش را الیاف نخ خاب تشکیل می دهند و مابقی الیاف مربوط به نخ تار و پود هستند. نرمی و لطافت قالی گل برجسته به دلیل وجود نخ تار پنبه و نخ خاب صد در صد اکریلیک  است.

بالاترین میزان تنوع طرح و رنگ در قالی های مدرن گل برجسته کاشان وجود دارد. طرح های به کار رفته در قالی های برجسته دستباف نمای کاشان بسیار پرطرفدار هستند و می توانند با انواع دکوراسیون ها هماهنگی داشته باشند.
الیاف نخ خاب و دستگاه های بافت فرش برجسته عامل اصلی افزایش کیفیت قالی گل برجسته کاشان می باشند. این فرش های ماشینی با دوام با الیاف مرغوب اکریلیک هیت ست و هایبالک بافته می شوند. الیاف هایبالک قالی گل برجسته به دلیل گذر از مرحله آهار دچار فرورفتگی می شوند و همین غیر همسطح شدن بافت فرشباعث زیبایی و فروش بالای فرش شده است.
الیاف هایبالک معمولا به عنوان رنگ زمینه فرش به کار میرود. تولید فرش های نقش برجسته تراکم بالای کاشان اصولا با دستگاه های بافنده پیشرفته انجام می پذیرد.
فرش گل برجسته ماشینی کاشان در زمان خروج از دستگاه همانند دیگر فرش های ماشینی صاف و یک دست است ولی زمانی که فرش در خط تکمیل قرار می گیرد نوعی چسپ به پشت فرش زده می شود و قالی 1200 شانه کاملا خیس می شود. برای خشک کردن فرش های گل برجسته باید قالی از روی غلطک های داغ عبور داده شود و در این زمان است که الیاف هایبالک به حرارت واکنش نشان می دهند و به حالت جمع شده در می آیند.

جنس نخ خاب قالی نقش برجسته کاشان به خاطر سرعت بالای دستگاه از نخ خاب اکریلیک درجه یک و مرغوب بازار است. فشردگی زیاد در میان گره های قالی گل برجسته 1200 شانه باعث می شود که از الیاف ظریف و نازک در این محصولات استفاده گردد.
 نخ اکریلیک فرش 1200 گل برجسته بسیار انعطاف پذیر هستند ولی نخ هایبالک با خاصیت شکل پذیری در زمان اهار دچار جمع شدگی می شود. قالی های گل برجسته اکریلیک کاشان به خاطر هیت ست شدن بدون پرزدهی هستند و از این رو برای افرادی که دچار حساسیت هستند مناسب می باشند.

تراکم 3600 فرش گل برجسته 1200 شانه باعث یکدست شدن و نمایان شدن بهتر طرح قالی می شود و به همین منظور تولیدکنندگان ارتفاع نخ خاب را در این قالی های ماشینی تازه وارد کمتر از فرش های تراکم پایین قرار می دهند.
ضخامت فرش 1200 گل برجسته درجه یک کاشان در حدود 7 ملیلیمتر بوده و از فرش های نازک ماشینی محسوب می شوند. نمره نخ خاب الیاف فرش هزار و دویست شانه نقش برجسته ممتاز نمره 36 تا 40 است.
همین ظرافت الیاف باعث ریز بافتی چهار برابری فرش 1200 شانه گل برجسته نسبت به فرش های 700 شانه است.
این میزان گره موجود در طول فرش سبب فشردگی و انسجام قالی کاشان برجسته می شود. تعداد 1200 گره در عرض فرش سبب شده تا فرش ظرافت و زیبایی فوق العاده ای داشته باشد و در ضمن از طول عمر بالایی برخوردار گردد.

قیمت مناسب فرش ماشینی درجه یک نقش برجسته کاشان می تواند به خریدارانی که به دنبال قالی ماشینی دستبافتگونه زیبا و ارزان هستند کمک کند. کاربرد این قالی های لوکس ماشینی بیشتر برای فضاهای لوکس و مدرن است زیرا رفت و آمد در این مکان ها کمتر است و فرش زیبایی خود را حفظ می کند.
فرش گل برجسته 1200 شانه افشان کاشان یکی از جدیدترین فرش های ماشینی گل برجسته کاشان است. این قالی زیبا با طرح جدید و رنگ آمیزی خاص تولید و عرضه می شود.

خصوصیات قالی برجسته درجه یک کاشان
میزان بازگشت پذیری الیاف فرش گل برجسته در برابر اشیا سنگین بسیار زیاد است.
قالی های گل برجسته 1200 شانه از پاخور نرمی برخوردارند و لطافت بسیار زیادی دارند.
فرش تمام اکریلیک گل برجسته مقاومت زیادی در برابر حرارت های غیر مستقیم مانند اتوی داغ دارد.
فرش ماشینی گل برجسته اکریلیک کاشان وزن سبکی دارد و حمل و نقل آن راحت است.
قالی دستبافتگونه گل برجسته هایبالک به راحتی و در مدت زمان کم خشک می شود و بوی نامطبوع ایجاد نمی کند.
شست و شو و نور خورشید بر روی رنگ فرش های با کیفیت گل برجسته 1200 شانه کاشان اثر ندارد.
زیبایی طرح و نگاره های قالی برجسته 1200 کاشان همانند فرش های اصیل دستباف ایرانی است.
فرش های گل برجسته 1200 شانه ممتاز کاشان با طرح های سنتی در دکوراسیون های مدرن و کلاسیک کاربرد دارند.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه