برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۱۰/۲۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خصوصیات قالی اکریلیک بدون پرز

مشخصات فرش ماشینی اکریلیک بدون پرز

فرش ماشینی اکریلیک بدون پرز
پرزدهی فرش های ماشینی از مهمترین مسائل مهم در زمان انتخاب و خرید فرش می باشد که مورد توه تمامی خریداران است . جنس نخ خاب و اهار فرش از عواملی هستند که باعث کاهش پرزدهی در فرش ماشینی می شوند . عواملی چون تعداد شانه و تراکم و ضخامت فرش نیز بر روی پرزدهی فرش تاثیر گذار هستند .
شدت و مدت پرزدهی فرش های ماشینی به رنگ ان ها نیز بستگی دارد به طور مثال فرش های با رنگ زمینه تیره پرزدهی بیشتری نسبت به فرش های اکریلیک با رنگ روشن دارند . فرش های تراکم بالا حداقل پرزدهی را دارند و از پاخور بسیار نرمی برخوردارند . در فرش های ماشینی 1200 شانه و 1500 شانه به دلیل فشردگی الیاف و ظرافت بالای نخ حداقل رزدهی وجود دارد .
در فرش های ماشینی از چند نوع الیاف استفاده می شود . نخ خاب فرش از جنس های اکریلیک ، پلی پروپلین و پلی استر است و نخ تار و پود آن از جنس های پنبه ، جوت و کنف می باشد . فرش های ماشینی اکریلیک بدون پرز کاشان در انواع شانه های فرش 700 شانه اکریلیک بدون پرز ، فرش 1000 شانه اکریلیک بدون پرز ، فرش 1200 شانه اکریلیک بدون پرز و فرش 1500 شانه اکریلیک بدون پرز بافته می شوند .
اگر در هنگام اهار و بافت فرش ماشینی به مقدار کافی از روغن و اب استفاده شود و دستگاه به صورت اصولی تنظیم شده باشد و ثبت حرارت بر روی فرش به درستی انجام شود پرزدهی فرش ماشینی به حداقل ممکن می رسد و هیچ گونه پرزی در فرش به وجود نمی اید .
نخ های اکریلیک در زمان اهار به خوبی تاب داده می شوند و به همین دلیل به هیچ وجه پرزدهی ندارند . هیت ست کردن الیاف اکیریلک باعث می شود که فرش کمترین میزان پرزدهی را داشته باشد و از شفافیت زیادی برخوردار شود .
تمامی فرش های درجه یک ماشینی با نخ خاب صد در صد اکریلیک هیت ست شده بافته می شوند زیرا این الیاف طی فرایند هیت ست در مرحله آهار بدون پرز شده و به همین دلیل آلرژی و حساسیتی ایجاد نمی کنند .
برای این که نخ خاب قالی ماشینی دارای استحکام بالا باشد به قسمت اهار فرستاده می شود و مرحله هیت ست بر روی ان انجام می شود . برای مهار پرزدهی در قالی های ماشینی پرزبلند از اهار استفاده نمی کنند . فرش های پرزبلند معمولا با نخ پلی استر بافته می شوند و پزدهی ندارند .
نخ اکریلیک تمامی خواص الیاف پشم را داراست و کیفیت بسیار بالایی دارد . قالی ماشینی بافته شده با نخ اکریلیک هیت ست شده بهترین کیفیت را در میان قالی های ماشینی داراست و به این علت از پرفروش ترین قالی های ماشینی بازار محسوب می شود .
الیاف اکریلیک بسیار روشن تر ، نرم تر و لطیف تر از دیگر الیاف فرش ماشینی در جهان هستند و رنگ پذیری بالایی دارند .
قالی ماشینی اکریلیک پاخور بسیار زیادی را تحمل می کند و در دراز مدت دچار ابرفت و تغییر حالت نمی شود .
هیچ گونه چسبندگی و زبری در سطح فرش تمام اکریلیک وجود ندارد و در هنگام دست کشیدن بر روی این محصولات دست به راحتی سر می خورد .
این محصولات به هیچ عنوان بوی نفت و مواد پلاستیکی نمی دهند و در برابر حرارت های بالا بسیار مقاوم هستند .
رنگ های فرش ماشینی تمام اکریلیک شفاف و زنده است و دارای رنگ بندی های متنوع و زیبا می باشد .
قالی ماشینی اکریلیک بدون پرز کاشان نسبت به دیگر فرش های ماشینی طول عمر و استحکام بیشتری دارد .
شست و شو بر روی فرش ماشینی اکریلیک هیچ تغییری ایجاد نمی کند و فرش اکریلیک پس از شست و شو تغییر ظاهر و رنگ نمی دهد .
الیاف اکریلیک در زمان شست و شو در هم گیر نمی کنند و به هیچ وجه نیز کلاف نمی شوند .
قیمت فرش ماشینی اکریلیک بدون پرز از فرش های دیگر بیشتر است ولی دوام و کیفیت بیشتری دارد .

خرید فرش اکریلیک بدون پرز کاشان
برای خرید بدون واسطه قالی ماشینی اکریلیک بدون پرز کاشان می توانید وب سایت قالی کاشان را انتخاب نمایید و از خدمات این فروشگاه آنلاین بهره مند شوید . این وب سایت تمامی قالی های ماشینی درجه یک اکریلیک بدون پرز کاشان رادر دسته های مختلف با قیمت کارخانه و ارسال رایگان به فروش می رساند . نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت قالی اکریلیک کاشان در فروشگاه اینترنتی قالی کاشان وجود دارد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مقایسه قالی ماشینی کاشان با قالی ماشینی مشهد و قالی ماشینی تبریز
•  استخدام در فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه