قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : جمعه ۹۸/۱۲/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» بهترین قالی کاشان

فروش بهترین قالی کاشان

برای خرید بهترین قالی کاشان به قیمت مناسب به سایت فرش کاشان مراجعه کنید .
فروش بهترین قالی کاشان
در اقصی نقاط کشور انجام می گیرد . به شرطی که شما بهترین قالی را بشناسید و خریدتان را از کاشان به صورت مستقیم انجام دهید . شاید این سوال برایتان پیش بیاید که خرید مستقیم قالی کاشان از کاشان در اقصی نقاط کشور به چه صورت است؟ مگر ممکن است شما در شهری به غیر از کاشان خرید فرش تان را انجام دهید اما خرید شما مستقیما از کاشان باشد ؟
بله امکان پذیر است. امروزه به واسطه ی احداث فروشگاه ها و نمایندگی های فرش کاشان در اقصی نقاط کشور این امکان برای همگان پیش آمده که فرش خود را با فراغ خاطر از برند های مشهور و معتبر کاشان انجام دهند . علاوه بر این، به دلیل بالا گرفتن رقابت بین تولید کنندگان داخلی و خارجی در سطح جهان برای تولید فرش ، تمامی برندها برای ارائه خدمات خود به صورت و سهل و اسان به مشتریان خود اقدام به ایجاد فروشگاه های اینترنتی کرده اند .
فروشگاه های اینترنتی مکان هایی هستند که شما به راحتی فراوان در هر ساعت از شبانه روز می توانید خرید خود را انجام دهید .
در زمان های گذشته تولید کنندگان فرش های خود را با احتساب سود خود به دلالان می فروختند و دلالان یا همان واسطه ها همان فرش ها را با احتساب سود خود به مشتریان ارائه می دادند . این عامل خود سبب گران تر شدن فرش می گردد .
اما امروزه دست دلالان کوتاه شده است و تولید کنندگان خود فرش های خود را از طریق فروشگاه های خود به افراد ارائه می دهند که با شناخت برند معتبر می توانید از درب کارخانه فرش خود را خریداری کنید یا اینکه با مراجعه به سایت این برندها فرش تان را با قیمت نازل تر خریداری کنید . با این وجود که صاحبان مشاغل برای خریداران خود به صورت اینترنتی برای جذب مشتری بیشتر و رقابت در این عرصه الکترونیک ، تخفیفات و طرح های شگفت انگیز قرار می دهند و فرش های خود را به قیمت مناسب تر از سایرین ارائه می دهند.
بهترین قالی کاشان چه قالی است؟
قالی کاشان از قدیم الایام جز بهترین منسوجات دنیا قرار داشته است . امروزه نیز در ادامه فرش دستبافش ، برای اولین بار در ایران کارخانه ی مخمل بافی کاشان بود که دستگاه تولید فرش ماشینی را از بلژیک وارد کرد و اولین فرش ماشینی 300 شانه را وارد بازار کرد. این قالی مورد استقبال مردم قرار گرفت و جزیی از کالاهای ضروری منازل قرار گرفت .
علت این امر قیمت نازل نسبت به فرش دستباف و ظاهر بسیار زیبا و جنس بسیار درجه یک و اعلی آن بود . اولین جنسی که فرش کاشان به صورت ماشینی با آن بافته شد ، پلی استر بود ، زیرا ظاهری درخشان و براق داشت که این از خصوصیات فرش های پلی استر می باشد .
فرش های ماشینی به وسیله ی پشم ، اکریلیک و پلی استر ، پلی پروپلین و بی سی اف بافته می شود که به ترتیب قیمت اش از زیاد به کم و جنس اش از با کیفیت به کیفیتی در سطح پایین تر کاهش می یابد .
بهترین قالی کاشان امروزه، فرش های اکریلیک است که جز فرش های درجه یک بازار فرش ماشینی می باشد .

از جمله ویژگی های فرش کاشان ، تفاوت و تنوع در شانه و تراکم آن است که از پانصد شانه بافته می شود ، تا هفتصد شانه ، هزار شانه ، هزارو دویست شانه ؛ جدیدا هم هزار و پانصد شانه که از هزار شانه به بالا به فرش های دستباف گونه موسوم می باشد که بسیار ریز بافت است و فرش های زیر هزار برای کسانی مناسب است که علاوه بر قیمت فرش نرمی آن نیز برای نشست و برخاست بر روی آن برایشان بسیار مهم می باشد .
این را هم بدانید که مقاومت و ماندگاری فرش با شانه و تراکم مشخص نمی شود و شما باید روی جنس فرشتان حساس باشید . فرش های اکریلیک کاشان ، فرش هایی هستندکه در برابر پاخوری بسیار مقاوم بوده و در ضمن ، در برابر حرارت و نور مستقیم نیز توانایی تحمل بالایی دارند.
در صورت که فرش های پلی استر این توانایی مقاومت را ندارند.
اگر بخواهید فرش را از لحاظ فشردگی و مقاومت اش در برابر رفت و آمد در طولانی مدت و رفت و آمد های زیاد بسنجید باید شانه و تراکم آن را مورد بررسی قرار دهید .
شانه و تراکم در واقع تعداد گره های بافته شده در فرش در هر راستای طولی و عرضی است . در هر متر مربع اگر تعداد گره های بیشتری به کار رفته باشد، مقاومت آن و فشردگی آن بالاتر بوده و کمتر تخته خواهد شد . در صورتی که فرش های با شانه و تراکم پایین به سرعت به دلیل توخالی بودن ، تخت شده و رخ خود را از دست خواهد داد .
پس برای خرید قالی کاشان با کیفیت مناسب به فروشگاه های معتبر رجوع کرده و اطلاعات فرش را از پشت فرش به صورت کامل و با دقت ملاحظه کرده تا انتخاب بهتری را داشته باشید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  مقایسه قالی کاشان با قالی تبریز
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه