برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۹۹/۳/۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» با صرفه ترین قالی چیست ؟

با صرفه ترین قالی

امروزه مسائل و مشکلات اقتصادی به حدی دامن گیر عموم مردم شده است که بسیار بیشتر از قبل به فکر مخارج خانوار و هزینه های انجام شده هستند . شاید مهم ترین دلیل توجه بیشتر به قیمت اقلام و هزینه خانوار پایین امدن قدرت خرید به دلایلی مانند تورم باشد . از سوالات پیش روی خریداران در کنار سیل عظیمی از سوالات مانند کیفیت ، جنس ، رنگ و طرح و ... صرفه اقتصادی محصول و همچنین قیمت آن است که مورد توجه قرار می گیرد . فروشندگان و تولید کنندگان هم با دانستن این موضوع جهت جلب توجه خریداران در تبلیغ ها و تیزر های خود از واژه هایی مانند فروش فرش به قیمت عمده ، فروش به قیمت کارخانه ، عرضه فرش های ماشینی با صرفه و ... استفاده می کنند . به صرفه بودن فرش پس از ایتم های فنی و کیفی در محصولات نمود و جلوه پیدا می کند . تولید کنندگان کاشانی به کمک بهترین مواد اولیه و بکار گیری الیاف اکرولیک هیت ست شده به عنوان نخ خاب ، الیاف پنبه به عنوان نخ پود و الیاف پلی استر به عنوان نخ تار در کیفیت و دوام حرف اول را می زنند از همین رو رقابت در کارخانه های بزرگ و توانمند بر سر قیمت و عرضه محصولات با صرفه اقتصادی است . کارخانه های توانمند و بزرگی مانند فرش کاشان روش های مختلفی برای عرضه با صرفه محصولات خود دارند ، روش هایی که از مرحله تولید تا عرضه را پوشش می دهد .
در مقاله حاضر با معرفی و بررسی باصرفه ترین قالی در پی ارائه مطالبی هستیم که در خرید با صرفه به خریداران کمک نمایند .

تولید با صرفه قالی و فرش ماشینی

خط تولید اولین مرحله اساسی است که یک تخته فرش یا قالی با آن مواجه می شود هرچند این مرحله در کارخانه های مختلف با اندکی تفاوت و در دو نوع ماشینی و دستبافت با تفاوت های عمده روبرو است اما کلیت مبحث همسان بوده و می تواند تا حد زیادی به با صرفه تر تمام شدن تولید کمک نماید .
در خط تولید مواد اولیه که همان نخ ها و الیاف تار و پود و خاب هستند توسط دستگاه های در هم تنیده شده و بافت را شکل می دهند . مواد اولیه ، استهلاک دستگاه ، بازده نیروی کار و ماشین آلات و ... تعیین کنندگان قیمت در مرحله مذکور هستند . از انجایی که کارخانه فرش کاشان از بهترین مواد اولیه ، روش های تولید و دستگاه های بافت استفاده می کند ، طبیعی ست که قیمت مواد در کارخانه فرش کاشان از  قیمت مواد اولیه کم کیفیت مورد استفاده در سایر کارخانه ها بیشتر باشد اما روشن و نبوغ بکار گرفته توسط تولید کننده فرش کاشان آن است که مواد اولیه مورد نیاز محصولات خود را که بصورت وارداتی خریداری می کند ، مستقیما از فروشنده خارجی خریداری کرده و هزینه های دست به دست شدن و دلالی را تا حد امکان کاهش داده و در برخی موارد به صفر برساند . این نوع صرفه جویی و کم کردن هزینه در خط تولید بسیار حائز اهمیت بوده و در با صرفه تر شدن قالی و فرش ماشینی مد نظر کارخانه های بزرگ و توانمند است . مورد دیگر که در خط تولید کارخانه فرش کاشان رعایت می شود ، خرید عمده مواد اولیه و تولید عمده محصولات است . در کارخانه های بزرگ از یک طرح ، رنگ و فرش به تعداد بسیار زیادی تولید و روانه بازار می شود این تولید انبوه که نیازمند خرید مواد اولیه انبوه و ... هم می باشد بنابر آنچه در اقتصاد صرفه های اقتصادی نامیده می شود فرش را ارزان تر کرده و موجب خواهد شد که کارخانه محصولات را به قیمت عمده فروشی در معرض عرضه قرار دهد .

فروش با صرفه قالی و فرش

یک تخته فرش در بین مرحله تولید تا عرضه مراحل مختلفی را طی می کند اما با توجه به متن نوشتار مورد تولید و عرضه برای مان اهمیت بیشتری دارد . عرضه قالی و فرش های ماشینی به روش های مختلفی امکان پذیر است ، روش هایی که در دو دسته کلی فروش مستقیم و فروش  غیر مستقیم یا سنتی و مدرن قرار می گیرد . عرضه سنتی همان مراجعه به فروشگاه ها بصورت فیزیکی و خرید به سبک  وسیاق قدیم است اما عرضه مستقیم آن روش هایی ست که تولید کننده خود عهده دارد عرضه در ابعاد خرد و کلان شده و با ایجاد فروشگاه ها چه فروشگاه مجازی و چه فروشگاه فیزیکی محصولات خود را عرضه می کند .
روش های مستقیم نیز شامل فروش درب کارخانه ، فروش در نمایشگاه ها ، فروش در فروشگاه های آنلاین یا مجازی و ... می باشد . در بین روش های مستقیم و غیر مستقیم احتمال خرید با صرفه به کمک روش های مستقیم بیشتر است و همچنی در بین روش های مستقیم اولویت و ترجیح خریداران بر روش خرید مجازی و آنلاین است . اگر از افرادی که به سبک اینترنتی خرید می کنند دلیل انتخاب و ترجیح روش های مجازی به فیزیکی را جویا شویم در کنار آسان بودن روش قطعا به باصرفه تر بودن محصولات ارائه شده در فروشگاه های مجازی اشاره خواهند نمود .
صرفه خرید قالی و فرش ماشینی از فروشگاه های مجازی صرفا به خریداران محدود نشده و تولید کنندگان هم از این روش کسب منفعت می کنند . در ادامه با ارائه توضیحاتی مختصر و در حد و حوصله خوانند سعی در توجیه با صرفه بودن قالی و فرش های عرضه شده به روش آنلاین و مجازی خواهیم نمود .

چرا خرید آنلاین با صرفه است ؟

لازم به ذکر است که مورد مد نظر مقاله خرید و فروش های آنلاین فرش و قالی است که تولید کننده فروشگاه را تأسیس و اداره می کند و بدون حضور هیچ واسطه و دلالی فروشگاه مستقیما زیر نظر تولید کننده است .
در این نوع فروشگاه ها محصول از کارخانه به دست خریداران خرد و کلان می رسد پس بسیاری از هزینه هایی که در بازار آن ها را سربار می نامند مانند هزینه حمل و نقل تا مغازه و فروشگاه های فیزیکی ، دستمزد کارگران و سود دلالان ، هزینه های آب و برق و اجاره مغازه و ... کسر خواهد شد .این هزینه ها در حجم انبوه زیاد بوده و قابل توجه هستند .
در خرید از فروشگاه های انلاین نیازی به صرف هزینه ، انرژی و اتلاف وقت جهت رفتن به فروشگاه های مختلف و دیدن و خریدن نیست . می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به فروشگاه آنلاین فرش کاشان رفته و تمام محصولات این برند را در چند صفحه مشاهده نمایید . ادعای غلطی نیست اگر بگوییم تنوع فروشگاه های اینترنتی را نمی توان در هیچ فروشگاه فیزیکی یافت .
فرش یا قالی خریداری شده از فروشگاه انلاین فرش کاشان بصورت رایگان برای خریدار ارسال می گردد . هزینه حمل فرش از فروشگاه یا کارخانه تا درب منزل قابل توجه است . خصوصا اگر فرش را در شهری دیگر خریداری کرده باشد . روش حمل فرش ماشینی هزینه بر بوده و ارسال رایگان از سوی تولید کننده صرفه اقتصادی به همراه دارد .مزیت هایی مانند امکان استفاده از مشاوره آنلاین و رایگان ، امکان مطالعه و دسترسی به مقالات علمی و تخصصی در رابطه با فرش های ماشینی و ... مواردی هستند که با داشتن اثرات جانبی در با صرفه بودن خرید اینترنتی خود نمایی می کنند .

کدام قالی به صرفه تر است ؟

طیف فرش های ماشینی که شامل فرش  500 شانه ، فرش  700 شانه ، فرش  1000 شانه ، فرش  1200 شانه و فرش  1500 شانه در کنار فرش های بی قواره ، قالیچه ها و ... در تراکم های مختلف می باشد از نظر قیمتی متفاوت هستند . فرش های 500 شانه ارزان ترین و فرش های 1500 شانه گران ترین هستند اما قیمت گران یا ارزان دلیلی بر مناسب بودن یا نامناسب بودن محصول نیست . خرید فرش ماشینی باید متناسب با کاربرد سلیقه و نیاز خریداران طبقه بندی شود . اما با توجه به نیاز رووتین جامعه و کابردهای فراوان فرش های ماشینی 700 شانه ، در حال حاضر قالی و فرش با صرفه ، فرش های 700 شانه می باشند . فرش هایی که برای مکان های مختلف خانه متناسب بوده و با داشتن کیفیت عالی قیمت مطلوبی دارند . خصوصا انکه فرش ماشینی یا قالی 700 شانه از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان خریداری شود و شامل مزیت های و ویژگی های مثبت خرید اینترنتی هم گردد . فرش های 700 شانه از جهت زیبایی و ظرافت حد میانه ای دارند و در قیمت  و کیفیت هم مطلوب تر از فرش های 500 شانه هستند و همچنین دوام و توان پاخوری بیشتری نسبت به فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و  1500 شانه دارند .

اگر برای خرید فرش یا قالی مناسب منزلتان دچار سردرگمی هستید ، به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان سری زده و در دسته محصولات 700 شانه بر اساس سلیقه و دکوراسیون خانه خود بهترین را انتخاب کنید . محصول با صرفه و با کیفیت را از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان خریداری نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه